PËR NE PËR NE

KUER Group i themeluar në vitin 2012, është një ndërmarrje e specializuar në Kërkim dhe Zhvillim, prodhimin dhe shitjen e produkteve të formuara rotomolded dhe produkteve të ngjashme në natyrë.Fabrika ndodhet në Cixi City, Ningbo, Zhejiang, Kinë, me një kapacitet prodhimi vjetor prej 150,000 kajakë dhe 400,000kuti frigoriferike.Grupi ka zhvilluar një sërë ndërmarrjesh të lidhura, dhe ka krijuar një ekip profesional të shitjeve, një ekip R&D prodhimi dhe një qendër furnizimi me lëndë të parë.Zotëron KUER, ICEKING, COOL KAYAK dhe marka të tjera.

CERTIFIKATA CERTIFIKATA

APLIKACION APLIKACION

PRODUKTI MË I FUNDIT PRODUKTI MË I FUNDIT

 • Kuti ftohëse plastike me rrotë kyçëse 2022

  Parametrat e produktit Materiali i jashtëm LLDPE Materiali i mesëm PU FOAM Vëllimi 110QT/104.1L Dimensioni i jashtëm(in) 37.5*19.8*19.5 Dimensioni i brendshëm(në) 31.7*14.3*14.2 Pesha (kg) 22,94 ≥ ditë ) Koha e ftohjes) Kutia 1. Ofroni stilin e dëshiruar
 • Kutia e madhe e ftohësit e formuar me rrota

  Parametrat e produktit Materiali i jashtëm LLDPE Material MiddLe forma PU Vëllimi 70QT/66.2L Dimensioni i jashtëm(in) 33.3*17.2*17.6 Dimensioni i brendshëm(në) 27.4*12.2*13.5 Pesha (kg) 16 .42 Koha e ftohjes (ditë ) >5 Avantazhi i Kutisë së ftohësit 1. Shkumë PU e trashë
 • Shitet kajak i dyfishtë rekreativ në Kinë

  Hyrje Ky kajak familjar është një kajak popullor me dy vende.Kapaciteti Orer 300 kg plus stabiliteti i shkëlqyer e bën atë zgjedhjen më të mirë për prindërit me fëmijë.Hapësira e saj është mjaft e madhe për të plotësuar nevojat e udhëtimit familjar.Merrni fëmijët tuaj për të eksploruar dhe tregojini më shumë
 • China Single 3.3m ulur në det kajak peshkimi

  Hyrje Kajaku turing R apier me komoditet të madh ju lejon të shkoni kudo që dëshironi.Me një sedilje të mirë dhe të rehatshme të pasme, do të sjellë një përvojë të këndshme të udhëtimit tuaj detar. Tani, eksploroni të panjohurën ku nuk keni shkuar më parë.Specifikim
 • Tarpon propel 10ft

  Hyrje Kajaku 10 këmbë tarpon propel ka një tkurrje të caktuar në gjatësi dhe gjerësi, por kjo nuk ndikon në kërkesat e detajuara të shpejtësisë dhe pajisjeve, pasi shitjet tona të nxehta, mund t'ju sjellin një gëzim dhe relaksim të ndryshëm!Specifikimi L gjatësia* Gjerësia* Lartësia (cm)