Kuti ftohëse plastike me rrotë kyçëse 2022

Përshkrim i shkurtër:


 • Çmimi FOB:0,5 - 999 dollarë amerikanë / copë
 • Min.Sasia e porosisë:50 Copë/Copë
 • Aftësia e furnizimit:30000 Copë/Copë në muaj
 • Porti:Ningbo
 • Kushtet e pagesës:L/C,D/A,D/P,T/T
 • Shërbimi i personalizuar:ngjyra, marka, kallëpe etj
 • Koha e dërgimit:30-45 ditë, mostra është e shpejtë
 • Materiali plastik Rotomold:LLDPE, PVC, PC me cilësi të lartë
 • Detajet e produktit

  Etiketat e produktit

  0028

  Parametrat e produktit

  Materiali i jashtëm LLDPE
  Materiali i mesëm PU SHKUMË
  Vëllimi 110QT/104.1L
  Dimensioni i jashtëm (në) 37.5*19.8*19.5
  Dimensioni i brendshëm (në) 31.7*14.3*14.2
  Pesha (kg) 22.94
  Koha e ftohjes (ditë) ≥5

  Avantazhi i Cooler Box

  1. Ofroni stilin e dëshiruar në përputhje me detajet tuaja.

  2. Për ftohësit ofrohet një garanci 5-vjeçare falas.

  3. Ekipi ynë i R&D ka një përvojë të kombinuar prej 5 deri në 10 vjet.

  4. Biznesi ka një histori më shumë se dhjetë vjeçare në kërkim dhe zhvillim.

  5. Është zhvilluar një fabrikë e re e konsiderueshme me një sipërfaqe totale ndërtimi prej 64,568 metrash katrorë, duke zënë një sipërfaqe toke që është afërsisht 50 hektarë.

  6. Është në gjendje të mbikëqyrë një punëtori

  7. Mund të krijojë më shumë se 1200 grupe në ditë me kapacitet të mjaftueshëm prodhimi.

  8. Certifikimi i sistemit të menaxhimit të cilësisë ISO 9001.

  csdvbfd

  Aksesorë opsionalë

  imazh 3

  Bpyet

  Mbajini gjërat të thata dhe jepni më shumë hapësirë

  imazh4

  Shishe më ftohëse

  Vendoseni filxhanin pranë ftohësit

  imazh 5

  Dërrasë prerëse/ndarëse

  Ndani zona dhe renditni ushqimin

  imazh 6

  Pjatë me dry

  Shtoni një dry me dorezë të gjatë për ta bërë ftohësin më të sigurt

  imazh 7

  Tub peshkimi

  Vendosni pajisjet e peshkimit

  imazh 8

  Jastëk

  mund të përdoret si një stol i rehatshëm

  imazh 9

  Pse na zgjodhet ne

  imazh 10

  1. Jepni stilin që dëshironi sipas detajeve tuaja.

  2. Ftohësit ofrojnë një garanci 5-vjeçare falas.

  3. Ne kemi një ekip R & D me 5-10 vjet përvojë.

  4. Kompania ka më shumë se 10 vjet histori kërkimi dhe zhvillimi.

  5. Është ndërtuar një fabrikë e re e madhe, me një sipërfaqe prej rreth 50 hektarësh tokë, me sipërfaqe totale ndërtimi prej 64.568 metra katrorë.

  6. Mund të monitorojë punëtorinë.

  7. Ka kapacitet të mjaftueshëm prodhues për të prodhuar më shumë se 1200 komplete në ditë.

  8. Certifikimi i sistemit të menaxhimit të cilësisë ISO9001.

  imazh 11

  FAQ

  1. Çmimi i produktit

  Materialet PE të shkallës së lartë përdoren nga Kuer Coolers, i cili është i përkushtuar për t'u ofruar konsumatorëve cilësinë më të lartë me çmimin më të mirë.

  2.Si paketohen produktet?

  Ne zakonisht e paketojmë ftohësin me PE Bag+ Carton, mjaftueshëm të sigurt, gjithashtu mund ta paketojmë sipas kërkesave të klientëve.

  3.Koha e dorëzimit

  Mostrat mund të sigurohen me shpejtësi në 30 deri në 45 ditë.Për klientët, ne gjithmonë do të ofrojmë kohën më të shpejtë të dorëzimit.

  4Garancia e ftohësit

  5 vjet garanci falas e ofruar nga Kuer Cooler.


 • E mëparshme:
 • Tjetër:

 • Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni