Pyetjet e shpeshta

FAQ

PYETJE TË SHPESHTA

Çfarë është MOQ?

Një enë e plotë 20 metra.Mund të sigurohen mostra, por kostoja e transportit është mjaft e shtrenjtë për shkak të madhësisë së saj të madhe.

Cilat janë kushtet e pagesës?

Për porosinë e mostrës, pagesa e plotë nga T/T, PayPal, West Union para dorëzimit.

Për një kontejner të plotë, 30% depozitim nga T/T paraprakisht, 70% gjendje kundrejt kopjes së B/L.

Cila është koha e dorëzimit?

15 ditë për një enë 20 ft.25 ditë për një enë 40hq.

Cilat janë ngjyrat e disponueshme?

Ngjyrat me një ngjyrë dhe përzierje mund të sigurohen sipas kërkesës së klientit.

Si paketohet produkti?

Të gjithë artikujt do të mbështillen me tre shtresa: fletë plastike me flluskë dhe kartoni dhe qese plastike.Do të ketë një etiketë në pjesën e jashtme me kodin e produktit tuaj të dukshëm kur kërkoni.

Sa kallëpe kajaku ka KUER?

Ne kemi 25 lloje të ndryshme kajakesh, duke përfshirë kajakë me pedale, kajakë peshkimi, kajak të vetëm në krye, kajak familjar, kajak në det anash, SUP, kajak bazë SOT, kajak turne dhe kanoe.

DËSHIRONI TË PUNONI ME NE?