Ftohës i tërheqshëm

Përparësitë e kompanisë

1.Biznesi ka një histori në kërkim dhe zhvillim që daton më shumë se 10 vjet më parë.

2. Është ngritur një fabrikë e re e konsiderueshme, duke zënë një sipërfaqe prej rreth 50 hektarësh dhe që kërkon 64,568 metra katror hapësirë ​​ndërtimi në total

3. Ka kapacitet të mjaftueshëm prodhimi për të prodhuar më shumë se 1200 grupe çdo ditë.

4.Akreditimi ISO 9001 për sistemin e menaxhimit të cilësisë.

5. Materiali i bykut: LLDPE / 8 gradë rezistent ndaj UV-së nga SHBA

Produkti aavantazhet

(1). Levë portative, që kursen kohë dhe përpjekje, e përshtatshme për distanca të ndryshme udhëtimi

(2). Rrotulla të mëdha për të rritur shpejtësinë e vrapimit

(3). Shkathtësia e përfshirë, shporta opsionale i mban artikujt të thatë dhe ndarësi ju jep më shumë ndarje.

(4). Mbyllja e kapakut me ngrirje të thellë nuk siguron boshllëqe për hyrjen ose daljen e ajrit

(5). Shtresë e trashë izoluese poliuretani, efekt më i gjatë i mbajtjes së nxehtësisë.

(6).Fleksibiliteti është i përfshirë, me ndarësin dhe shportën opsionale, ju mund të krijoni ndarje shtesë.

(7). Ndërtimi me një copë polietileni i formuar roto është jashtëzakonisht i qëndrueshëm.

(8). Material ushqimor me garanci sigurie për përdorim, miqësor ndaj mjedisit, nuk zbehet, rezistent ndaj rrezeve ultraviolet.

(9). Rondelë vulosje e qëndrueshme për të siguruar vulosje të shkëlqyer tëkuti ftohëse e fortë për ushqimin e peshkimit.

Ftohës i tërheqshëm

ftohës i tërheqshëmduke përdorur një dizajn të ri, strukturën e shufrës lidhëse, duke kursyer kohë dhe përpjekje, e përshtatshme për udhëtime në distanca të ndryshme.Ftohës me rrotë,përmirëson efikasitetin e udhëtimit. I pajisur me doreza najloni anash, mund të transportohet dhe transportohet në mënyra të ndryshme. Ndërtimi me shkumë PU siguron qëndrueshmëri të lartë dhe veti të shkëlqyera izoluese. Mund të përdoret në një sërë skenarësh, peshkim, piknik, etj. .Një nga zgjedhjet më të mira përftohës të jashtëm.

csbfg

Klasifikimi

Sipas madhësisë,kuti ftohëse e tërheqshmendahen në tre lloje: 35QT/45QT/60QT

Kapaciteti 35qt/33,1 litër, madhësia e kartonit 54(L)x48,5(W)x54,5(H) inç

Kapaciteti 45qt/42,6 litra, dimensionet e brendshme masa 16,06 (L)x11,02 (W)x16,02 (H) inç; dimensionet e jashtme 23,3 (L)x18,7 (W) x 22,05 (H) inç. masa e madhësisë së kartonit 60,5 (L) x 49,5 (P) x 56 (H) inç.

Kapaciteti 60qt/56,8 litra, dimensionet e brendshme janë 20,79 (L)x11,02 (W)x16,02 (H) inç; dimensionet e jashtme janë 28,03 (L) x18,7 (W) x 22,05 (H) inç. masa e madhësisë së kartonit 71 (L) x 49,5 (P) x 56 (H) inç.

Aplikacion:

pgsdvsdv

1.)Kuti për ftohës të mundshëmpërdoren për mbajtjen e artikujve të ftohtë për një kohë të gjatë, si pije, mish, peshk, fruta deti, perime, fruta…

2.) Në ditët e sotme, ftohësit janë përdorur gjerësisht në logjistikën e zinxhirit të ftohtë, industrinë e hotelierisë, industrinë e peshkimit dhe aktivitetet në natyrë.

Aksesorë të brendshëm

Të gjitha pjesët metalike tëftohës për piknik në natyrëjanë bërë nga 304 materiale çelik inox dhe alumini të cilësisë ushqimore.Materialet kanë rezistencë të mirë ndaj ujit të detit, rezistencë të mirë ndaj korrozionit dhe nuk ndryshken kurrë;të gjitha materialet mund të kalojnë testin standard të testit ushqimor të FDA të SHBA, testin e përmbajtjes së metaleve të rënda, testin e tymit;

Të gjitha pjesët plastike janë bërë nga polipropileni PP i kategorisë ushqimore, i cili ka rezistencë të mirë ndaj plakjes dhe rezistencë ndaj motit.Materiali është i kategorisë ushqimore dhe mund të kalojë standardin e testimit të kategorisë ushqimore të FDA të SHBA;

Rripi vulosës ikutia e ftohësit të rrotulluar me rrotullimmbulesa, butoni i kyçjes sëftohës i tërheqshëmMbulesa e kutisë dhe jastëku i këmbës kundër rrëshqitjes janë bërë nga elastomer TPR i modifikuar për ushqim.Ky material ka rezistencë të mirë ndaj konsumit dhe rezistencë ndaj motit, dhe nuk do të shfaqet në mjedise me temperaturë të lartë dhe të ulët fenomen i dukshëm zbutjeje ose ngurtësimi;nuk do të ndikojë në produktinkutia e ftohësit të ushqimit të peshkimit, materiali është një material ushqimor dhe mund të kalojë standardet e testimit të kategorisë ushqimore të FDA të SHBA;

Pjesa tjetër e vulave janë prej materiali silikoni të cilësisë ushqimore, i cili ka rezistencë të mirë ndaj motit dhe nuk zbutet ose ngurtësohet kur përdoret në mjedise me temperaturë të lartë dhe të ulët.Ky material është i kategorisë ushqimore dhe mund të kalojë standardet e testimit të kategorisë ushqimore të FDA të SHBA.

Rrjedhjen e procesit

Së pari, produkti futet në magazinë, magazina do të inspektojë materialin në hyrje, PMC do të dërgojë porosinë dhe do të kryhet marrja e montimit dhe marrja e mostrave të produktit.Më pas, produkti do të formohet rrotull.Gërvishtja, shkumëzimi dhe operacionet e tjera, pas shkumëzimit, kryeni inspektimin e plotë të shkumëzimit QC.Pasi kontrolli është i saktë, objektet montohen dhe më pas rafinohen.Pas montimit të produktit, kryhet testi i funksionit dhe ujit dhe pastrohet higjiena e produktit.Pasi të përfundojë inspektimi i plotë i QC, përfundon hapi i fundit i paketimit të produktit.

csdbgf
vfdgbf

Rreth procesit të formimit rrotullues

Shtoni lëndën e parë në kallëp dhe më pas ngroheni kallëpin që të rrotullohet vazhdimisht përgjatë dy boshteve pingul reciprokisht, në mënyrë që lënda e parë në kallëp gradualisht të lyhet në mënyrë uniforme nën veprimin e gravitetit dhe nxehtësisë, ngjitur në sipërfaqen e kallëpit, dhe formon formën e dëshiruar, dhe më pas Ftoheni kallëpin dhe shkuleni për të marrë produktin.

csdbgfd

Materiali PE i sipërfaqes Kuer: LLDPE i modifikuar i importuar nga Tajlanda
1. Shkalla e rrjedhjes së shkrirjes së materialit është 7, diapazoni i temperaturës së përpunimit është i gjerë dhe sipërfaqja e produktit është e shkëlqyeshme;
2. Performanca kundër plakjes është e shkëlqyeshme, dhe shkalla anti-UV është 8 (drita e diellit 8000 orë) mund të sigurojë që performanca e saj e ndikimit dhe ngjyra e produktit nuk do të prishen nën përdorim afatgjatë në natyrë;
3. Forca e ndikimit të pezullimit është 27J, dhe forca e ndikimit të produktit është e mirë;

Kompania e Informacionit:

Kutitë e ftohësit KUER janë më të njohura për cilësinë, performancën, komoditetin dhe opsionet e magazinimit dhe shtesat kryesore në industri.Certifikimi i sistemit të menaxhimit të cilësisë ISO9001.

KUERftohës plastikeKontejnerët e izoluar të serisë janë produkte miqësore me mjedisin që mund të ofrojnë zgjidhje funksionimi efektive dhe jashtëzakonisht të sigurta për të gjitha llojet e magazinimit dhe transportit të ushqimit të kontrolluar nga temperatura.

Kuer Group u themelua në gusht 2012, i përbërë nga Ningbo Kuer Kayak Co., Ltd. dhe Ningbo Kuer Plastic Technology Co., Ltd. Në mars 2016, u shtua Ningbo Kuer Outdoors Co., Ltd, markat e veta të Kuer Group të KUER, ICEKING dhe KAYAK COOL.

Kompania e specializuar në projektimin dhe prodhimin e mykut plastik dhe përpunimit të produkteve, ka qenë në pozitën udhëheqëse në industri.Produktet tona kryesore përfshijnë kajakë të ndryshëm,Fabrika Ftohës portativ, kuti veglash, kovë akulli dhe pjesë dhe aksesorë të ngjashëm.Ne gjithashtu ofrojmë shërbime OEM dhe ODM për klientët tanë.

Fabrika jonë ndodhet në No.1000, rrugë Cisoutheast, qyteti Longshan, qyteti Cixi, Ningbo, duke mbuluar një sipërfaqe prej 40000 metrash katrorë.Produktet tona synojnë kryesisht tregun e mesëm dhe të nivelit të lartë, me avantazhin e cilësisë së lartë dhe të cilësisë së lartë, më të shitur jashtë shtetit, duke përfshirë Shtetet e Bashkuara, Gjermaninë, Finlandën, Spanjën, Meksikën, Japoninë dhe vende të tjera, lavdërime.Që nga themelimi i saj, kompania jonë ka respektuar udhëzimet e zhvillimit "cilësia në radhë të parë, klienti i pari", është e përkushtuar të bëhet kajakja me kosto më efektive dhekuti rotomoldprodhuesit brenda dhe jashtë vendit, mirëpresin klientët brenda dhe jashtë vendit për të vizituar dhe udhëzuar!

OEM&ODM

cvbfgd

1.Përshtatja e ngjyrave

Aktualisht, kompania mund të sigurojë një ngjyrë të vetme, ngjyrë të përzier, ngjyrë kamuflimi, dhe gjithashtu mund të bëjë ngjyra të ndryshme sipas kërkesave të klientit

2. Opsionet e logos

A.Logo e stampuar
B. Ngjitëse, logo alumini, etiketa kristali, etj., kryesisht për shfaqjen e logove të mysafirëve
C. Ngjitëse e transferimit termik (e printuar përgjithmonë në kuti)
D. Logo e përparme Ngjitëse e madhe që tregon parametrat e izolimit termik

3. Modele të personalizuara

KUER mund të dizajnojë stilin dhe pamjen e pr

periudha e garancisë

KUERbeer mund të pijë ftohëszhvillim dhe përparim të pandërprerë, dhe duke arritur një reputacion të mirë në zonën lokale, gjithashtu mori mbështetjen më të mirë nga partnerët globalë shpejt.Për reagime ndaj klientëve dhe partnerëve tanë, ne nuk kemi asnjë arsye për të ngadalësuar shpejtësinë tonë, ajo që mund të bëjmë më mirë është të mbështesim cilësinë më të mirë me çmim konkurrues dhe ne do të insistojmë në të përgjithmonë.

5 vjet garanci falas e ofruar nga Kuerftohës portativ i fabrikës.

Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni