Na kontaktoni

Grupi Kuer

Ningbo Kuer Kayak Co, Ltd

Ningbo Kuer Outdoors Co., Ltd

Ningbo Kuer Plastic Technology Co., Ltd

Adresë

Nr. 666, Rruga e 2-të Lingxu,

Distrikti Bregdetar Cixi Lindor,

Qyteti Longshan, Cixi.Zhejiang

E-mail

info@kuergroup.com

linda_li@kuergroup.com 

Telefoni

TEL: +86 574 8665 3118

FAX: +86 574 6399 0195

orët

E hënë-e premte: 9 e mëngjesit deri në 6 pasdite

E shtunë: 10 e mëngjesit deri në 2 pasdite

E diel: Mbyllur

Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni