Kuti ftohëse e fortifikuar me rrota

Përshkrim i shkurtër:


 • Çmimi FOB:0,5 - 999 dollarë amerikanë / copë
 • Min.Sasia e porosisë:50 Copë/Copë
 • Aftësia e furnizimit:30000 Copë/Copë në muaj
 • Porti:Ningbo
 • Kushtet e pagesës:L/C,D/A,D/P,T/T
 • Shërbimi i personalizuar:ngjyra, marka, kallëpe etj
 • Koha e dërgimit:30-45 ditë, mostra është e shpejtë
 • Materiali plastik Rotomold:LLDPE, PVC, PC me cilësi të lartë
 • Detajet e produktit

  Etiketat e produktit

  5dcb6f179b3769.30078563

  Parametrat e produktit

  Materiali i jashtëm LLDPE
  Materiali i mesëm Forma PU
  Vëllimi 70QT/66.2L
  Dimensioni i jashtëm (në) 33.3*17.2*17.6
  Dimensioni i brendshëm (në) 27.4*12.2*13.5
  Pesha (kg) 16.42
  Koha e ftohjes (ditë) ≥5

  Avantazhi i Cooler Box

  1. Shtresë shkumë PU e trashë, e cila ka një efekt të mirë izolues ndaj nxehtësisë dhe ruajtjes në të ftohtë

  2. Madhësia ideale, e cila është e lëvizshme dhe ka një kapacitet të konsiderueshëm mbajtës.

  3. Ne jemi të lumtur të akomodojmë kërkesa të veçanta për ngjyra, logo dhe pjesë.

  4. Rezistencë e fortë ndaj ndikimit;produktet e rënë nga 15 metra nuk do të thyhen.

  5. Zgjidhni ushqimin dhe materialet PE të importuara, mbrojtjen e mjedisit, nuk zbehet.

  6. Ka një prizë uji në anën e kutisë, e cila mund të kullojë lehtësisht ujin e akullit të shkrirë.

  7. Rezistencë e fortë ndaj temperaturave të larta dhe të ulëta;vështirë për zbutjen katalitike

  8. Çertifikimi nga FDA për rezistencën ndaj ariut.

  9. Përfshirja e shkathtësisë, Shporta opsionale i mban artikujt të thatë dhe ndarësi ju jep më shumë ndarje.

  csdvbfd

  Aksesorë opsionalë

  imazh 3

  Bpyet

  Mbajini gjërat të thata dhe jepni më shumë hapësirë

  imazh4

  Shishe më ftohëse

  Vendoseni filxhanin pranë ftohësit

  imazh 5

  Dërrasë prerëse/ndarëse

  Ndani zona dhe renditni ushqimin

  imazh 6

  Pjatë me dry

  Shtoni një dry me dorezë të gjatë për ta bërë ftohësin më të sigurt

  imazh 7

  Tub peshkimi

  Vendosni pajisjet e peshkimit

  imazh 8

  Jastëk

  mund të përdoret si një stol i rehatshëm

  imazh 9

  Pse na zgjodhet ne

  imazh 10

  1. Rendi i mostrës: E pranueshme

  2. Materiali i trupit: LLDPE / material rezistent ndaj UV-së 8 gradë nga SHBA

  3. Stafi ynë i Kërkimit dhe Zhvillimit ka nga pesë deri në dhjetë vjet ekspertizë.

  4. Biznesi ka më shumë se dhjetë vjet përvojë në kërkim dhe zhvillim.

  5. Koha e drejtimit: 3-5 ditë për porosinë e mostrës, 15-18 ditë për kontejnerin 20'ft, 20-25 ditë për kontejnerin 40'HQ

  6. Është në gjendje të shikojë seminarin

  7. Ka potencial për të prodhuar më shumë se 1200 komplete në ditë.

  8. Akreditimi ISO 9001 për sistemin e menaxhimit të cilësisë.

  9. Përdorimet e produktit përfshijnë izolimin, mbajtjen e freskët të peshkut, ushqimit të detit dhe mishit, si dhe transportin me zinxhir të ftohtë.

  imazh 11

  FAQ

  1. Çmimi i produktit

  Kuer Coolers përdor materiale PE me cilësi të lartë dhe është e përkushtuar t'u japë klientëve cilësinë më të mirë me çmimin më të ulët.

  2.Si paketohen produktet?

  Ne zakonisht e paketojmë ftohësin me PE Bag+ Carton, mjaftueshëm të sigurt, gjithashtu mund ta paketojmë sipas kërkesave të klientëve.

  3.Cilat ngjyra janë në dispozicion?

  Ngjyrat e vetme dhe ngjyrat e përziera mund të sigurohen sipas kërkesës së klientit.

  4Garancia e ftohësit

  5 vjet garanci falas e ofruar nga Kuer Cooler.


 • E mëparshme:
 • Tjetër:

 • Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni