ЗА НАС ЗА НАС

KUER Group, основана во 2012 година, е претпријатие специјализирано за истражување и развој, производство и продажба на производи со ротално обликување и сродни производи на отворено.Фабриката се наоѓа во Сикси Сити, Нингбо, Жеџијанг, Кина, со годишен производствен капацитет од 150.000 кајаци и 400.000кутија за ладење.Групацијата разви голем број поврзани претпријатија и формираше професионален тим за продажба, тим за производство на истражување и развој и центар за снабдување со суровини.Поседува KUER, ICEKING, COOL KAYAK и други брендови.Во 2024 година Куер изгради нова фабрика во Камбоџа која помага да се продолжи со зголемување на нивниот главен пазар на северот на Америка и Европа.

СЕРТИФИКАТ СЕРТИФИКАТ

ПРИМЕНА ПРИМЕНА

НАЈНОВ ПРОИЗВОД НАЈНОВ ПРОИЗВОД

 • Тарпон пропел 10 стапки

  Вовед 10 стапки tarpon propel кајак има одредено намалување во должина и ширина, но тоа не влијае на брзините и деталните барања на опремата, бидејќи нашата жешка продажба, може да ви донесе поинаква радост и релаксација!Спецификација L должина* Ширина* Висина (cm)
 • Пластична кутија за ладење со тркало за заклучување 2022 година

  Параметри на производот Надворешен материјал LLDPE Среден материјал PU FOAM Волумен 110QT/104,1L Надворешна димензија(во) 37,5*19,8*19,5 Внатрешна димензија(во) 31,7*14,3*14,2 Тежина (kg) 22,94 ≥Денево време на ладење) Предност на ладење Поле 1. Понудете го саканиот стил
 • Rotomolded голема кутија за ладилник со тркала

  Параметри на производот Надворешен материјал LLDPE MiddLe материјал PU форма Волумен 70QT/66.2L Надворешна димензија(во) 33.3*17.2*17.6 Внатрешна димензија(во) 27.4*12.2*13.5 Тежина (kg) 16 .42 Време на ладење (денови) >5 Предноста на Кутијата за ладење 1. Задебелена PU пена
 • Се продава рекреативен двоен кајак во Кина

  Вовед Овој семеен кајак е популарен кајак со две седишта.Капацитетот од 300 kg и одличната стабилност го прави најдобриот избор за родители со деца.Неговиот простор е доволно голем за да ги задоволи потребите на семејните патувања.Водете ги вашите деца да истражуваат и нека знаат повеќе
 • Кинески единечен кајак за риболов од 3,3 метри

  Вовед Туринг кајак R apier со голема удобност ви овозможува да одите каде што сакате.Со добро просторно седиште и удобно задно седиште, ќе ви овозможи пријатно искуство од вашите морски патувања. Сега, истражете го непознатото каде што не сте отишле досега.Спецификација