Tarpon propel 10ft

Përshkrim i shkurtër:


 • Çmimi FOB:0,5 - 999 dollarë amerikanë / copë
 • Min.Sasia e porosisë:50 Copë/Copë
 • Aftësia e furnizimit:30000 Copë/Copë në muaj
 • Porti:Ningbo
 • Kushtet e pagesës:L/C,D/A,D/P,T/T
 • Shërbimi i personalizuar:ngjyra, marka, kallëpe etj
 • Koha e dërgimit:30-45 ditë, mostra është e shpejtë
 • Materiali plastik Rotomold:LLDPE, PVC, PC me cilësi të lartë
 • Detajet e produktit

  Etiketat e produktit

  Prezantimi

  Kajaku 10 këmbë tarpon propel ka një tkurrje të caktuar në gjatësi dhe gjerësi, por kjo nuk ndikon në kërkesat e detajuara të shpejtësisë dhe pajisjeve, pasi shitjet tona të nxehta, mund t'ju sjellin një kënaqësi dhe relaksim të ndryshëm.n!

  89

  Specifikim

  Gjatësia*Gjerësia* Lartësia (cm) 320*83.5*43.5
  Përdorimi Peshkim, Surfing, Cruising
  Pesha neto 41 kg/90,39 lbs
  Vendi 1
  Kapaciteti 140 kg/308 lbs

   

   

  0022

  Aksesorë

  Pjesë standarde (falas) Sistemi i pedalimit

  Karrige e pasme e rregullueshme me kornizë alumini

  Sistemi i timonit

  hekurudhë rrëshqitëse

  2x mbajtëse shufrash

  mbulesa e vrimës së pedalit

  kapak i përparmë i peshkimit

  tapë gome

  tapa e kullimit

  Butoni në formë D

  dorezat e bartjes

  litarët bungee

  Aksesorë opsionalë (Duhet pagesë shtesë) 1x vozis

  1x pedel rrokullisjeje

  1x motor

  imazhi 2

  Karakteristikat e kajakut

  1.Ka një dorezë anësore, e cila është e përshtatshme për transport dhe mbajtje.

  2. Pedalet e tij përmbajnë rripa të rregullueshëm që mund të strehojnë madhësi të ndryshme të këmbëve për t'ju ofruar nevoja më komode për pedalim.

  3. Magazinimi i ngarkesave Mund të zgjidhni nga kapakët hermetikë përpara dhe pas sediljeve, ose kordonët e mallrave të ngjitura në mbajtësen e ngarkesës së pasme.

  4.Pushimi i pasmë me bungee.

  5.Sedilja me kornizë alumini e rregullueshme është më e përshtatshme për shpinën tuaj!

  Pse na zgjodhet ne

  Garanci 1.12 muaj e bykut të kajakut.

  2.24 orë për një përgjigje.

  3. Ekipi ynë i R&D ka ekspertizë ndërmjet 5 dhe 10 vjetësh.

  4. Është ndërtuar një fabrikë e re e konsiderueshme, me një sipërfaqe totale ndërtimi prej 64,568 metrash katrorë dhe një sipërfaqe toke prej gati 50 hektarësh.

  5. Markimi i klientit dhe OEM.

  csdvfdfvd

  FAQ

  1. Po në lidhje me kohën e dorëzimit?

  15 ditë për një enë 20 ft, 25 ditë për një enë 40hq.Më shpejt për sezonin e zbehtë

  2.Si paketohen produktet?
  Ne zakonisht i paketojmë kajakët me Bubble Bag + fletë kartoni + qese plastike, mjaftueshëm të sigurt, gjithashtu mund t'i paketojmë

  3.Garancia e ftohësit

  Ne kemi shërbim të plotë pas shitjes, dhe kajaku mund të ofrojë një garanci 12-mujore, kështu që nuk duhet të shqetësoheni për cilësinë e produktit.

  4.Cilat janë kushtet tuaja të pagesës?
  Për porosinë e mostrës, pagesa e plotë nga West Union përpara se të bëni dorëzimin.
  Për kontejnerin e plotë, 30% depozitim TT paraprakisht, 70% gjendje kundrejt kopjes së B/L

  savfdv

 • E mëparshme:
 • Tjetër:

 • Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni