2022 kajaku turne më i popullarizuar i dyfishtë, kajaku i oqeanit LLDPE

Përshkrim i shkurtër:


 • Çmimi FOB:0,5 - 999 dollarë amerikanë / copë
 • Min.Sasia e porosisë:50 Copë/Copë
 • Aftësia e furnizimit:30000 Copë/Copë në muaj
 • Porti:Ningbo
 • Kushtet e pagesës:L/C,D/A,D/P,T/T
 • Shërbimi i personalizuar:ngjyra, marka, kallëpe etj
 • Koha e dërgimit:30-45 ditë, mostra është e shpejtë
 • Materiali plastik Rotomold:LLDPE, PVC, PC me cilësi të lartë
 • Detajet e produktit

  Etiketat e produktit

  Prezantimi

  Ky kajak i peshkimit familjar është një nga kajakët e njohura familjare të ngritura posaçërisht për peshkimin me kajak.Kapaciteti mbi 260 kg plus stabiliteti i madh, përbën një zgjedhje të shkëlqyer për dy të rritur dhe një fëmijë.E përkryer për baballarët dhe nënat që duan t'u prezantojnë fëmijëve të tyre sportin dhe peshkimin.Ju kurrë nuk do të dëshironi të peshkoni vetëm.

  cdsav

  Specifikim

  Gjatësia*Gjerësia* Lartësia (cm) 370*86*40
  Përdorimi Peshkim, Surfing, Cruising
  Pesha neto 32 kg/70,54 lbs
  Vendi 2.5
  Kapaciteti 250 kg/551,15 lbs

   

   

  20

  Aksesorë

  Pjesë standarde (falas) Dorezë mbajtëse me hark dhe të ashpër

  tapa e kullimit

  tapë gome

  8 inç çelje stroage

  Butoni në formë D

  dorezë mbajtëse anësore me mbajtëse lopatash

  bungee e zezë

  2x Mbajtëse shufrash Flush

  Aksesorë opsionalë (Duhet pagesë shtesë) 2x sedilje e pasme

  2x Vozis

  2x Mbajtës i kthyeshëm i shufrës së peshkimit

  2 x xhaketa shpëtimi

  1x kllapa motori

  imazh 2

  Karakteristikat e kajakut

  1. Hapësirë ​​e gjerë e sediljeve të kajakut të formuar me rrotullim;
  2.Çelë e madhe me qese të brendshme për kajak peshkimi;
  3.fund i qëndrueshëm si për peshën e ngarkimit të familjes;
  4. Tanks mirë me bungee;
  5. Dorezat shtesë të bartjes për para, mbrapa dhe të dyja anët;
  6. Priza e kullimit të bykut.

  7.Mbajtëse me kallam peshkimi me rrotullim opsional për peshkim.

  休闲船功能-2_proc

  Pse na zgjodhet ne

  1. Shërbimi OEM.Mund të bashkëngjitni markën ose logon e klientit.

  2. 1 vit garanci.

  3. Mund të sigurohen mostra.

  4. Përgjigjuni menjëherë brenda 24 orëve.

  5. Ngjyra e vetme dhe ngjyra e përzier mund të sigurohen sipas kërkesave të klientit.

  csdvfdfvd
  4

  FAQ

  1. Po në lidhje me kohën e dorëzimit?

  Kontejnerët 20 këmbë zgjasin 15 ditë, ndërsa 40 kontejnerët hq marrin 25 ditë.
  më shpejt gjatë sezonit të ngadaltë.

  2.Si paketohen produktet?
  Ne zakonisht i paketojmë kajakët me Bubble Bag + fletë kartoni + qese plastike, mjaftueshëm të sigurt, gjithashtu mund t'i paketojmë

  3.Cili është MOQ juaj?

  MOQ ynë është zakonisht një enë e plotë 20 këmbë.LCL nuk është e pranueshme nëse nuk keni lejen tuaj të kontejnerit nga Kina si një porosi mostër.


 • E mëparshme:
 • Tjetër:

 • Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni